Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,04
3 Prijzen, De beste prijs bij Drogisterij.net


Merk:
Categorieën:

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
Retour Binnen 14 dagen na ontvangst
Bezorgd door DHL Parcel

Over Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Geneesmiddel Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat Gebruik: Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (1⁄2) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (1⁄2) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag. Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten

Maat:
50 tabletten
Voorraad: